یکی از کارهایی که من برای خودآزاری انجام میدم این هست که دایم تو اینستا میچرخم و عضو این پیج هایی میشم که خرید اینترنتی لباس و مانتو دارن.یعنی عضو میشم.خرید هم نمیکنم.سالیان سال هست که برای عید چیزی نمیخرم.هر وقت لازم داشتم خرید میکنم.البته دروغ چرا.یه پیج بود که روسری های خوشگل داشت.قیمتش هم مناسب بود.دو هفته پیش دیدم.خوشم اومد.تو دایرکت پرسیدم موجودی دارید.گفت داریم.منم پول ریختم.همون شب خبر دادن تموم کردن.بلافاصله پول رو به حسابم واریز کردن.۵۰۰ تومن هم از قیمت روسری بیشتر.در واقع هزینه کارت به کارت رو هم ریختن.

بد جوری کارشون به دلم نشست.تو این دوره زمونه بازاری باید قدر آدم های خوب رو دونست.کاسب هستن واقعا.

خلاصه اون تموم شد.هفته قبل دیدم همون روسری موجود شد.دوباره تماس گرفتم و دو تا سفارش دادم.پول هم واریز کردم و دو روز بعد با پست اومد .انقدر دوستشون دارم که نمیدونید.اسم پیجشون هم @setscarf  بود.تو اینستا.

اصلا نمیخواستم اینا رو بگم.میخوام بگم قبلا تو این پیج ها چند تا باربی میذاشتن که لباس ها رو بپوشن.منم با حسرت نگاه میکردم.و البته مثل من خیلی هست.

امسال پر بود از مانکن های ایکس لارج و دو ایکس لارج به بالا.اگر بدونید چقدر لذت بردم.فکر کردم خوب پس برای من و امثال من هم امید هست. خلاصه تپل ها بشتابید که بالاخره دنیا ما رو به رسمیت شناخت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه فایل TAEKWONDO فاخته پرواز تعمیر سردخانه چاپ کارت ویزیت,چاپ کارت ویزیت خاص,چاپ ساک دستی,چاپ پوستر،چاپ فاکتور،چاپ فوری،چاپ کاتالوگ فوری پر تلاشان ای نوتی پی لینک زیباکنار oloomfiles اسمارت دانلود | Smart-Dll.IR